Wszystkich znalezionych: 3
« »

SPACEREM.PL

Oferujemy wykonanie prezentacji panoramicznej - wirtualnego spaceru po Twojej firmie. Wykonany przez nas wirtualny spacer będzie prezentowany na portalu SPACEREM.PL, można go też umieścic na własnej stronie www, czy też portalach społecznościowych, jak Facebook, czy Nasza Klasa. Istnieje możliwość wykonania wirtualnego spaceru całkowicie BEZPŁATNIE

ul. Gierczak 37

78-100 Kołobrzeg

zachodniopomorskie

601 75 57 03

Słowa kluczowe:

SPACERY WIRTUALNE

Nasze projekty mają zawsze indywidualny layaut. Moduły i rozwiązania technologiczne zgodne z standardami światowych liderów. Ciągle udoskonalamy nasz warsztat, aby nadążyć za wciąż przyśpieszającym trendem panoram VR oraz spacerów wirtualnych na świecie. W 2008 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o zupełną nowość na rynku polskim - reportaże panoramiczne i fotografie Gigapixel.

36-002 Jesionka

podkarpackie

501 799 221

508 195 625

Słowa kluczowe:

VR Media sp. z o.o.

Proponujemy wyróżnienie się od innych poprzez zastosowanie technologii VR - "wirtualnej rzeczywistości". Jest to forma interaktywnej, zdalnej prezentacji istniejącego otoczenia oraz projektowanej lub rekonstruowanej przestrzeni. Dynamiczne techniki VR uatrakcyjniają prezentacje firm, urzędów i instytucji, także oferowane przez nie produkty i usługi.

ul. Świętokrzyska 4/5

30-015 Kraków

12 292 20 01

Słowa kluczowe:
Wszystkich znalezionych: 3
« »

Wyszukiwarka

Co?

słowo kluczowe

Dział

Kategoria

Województwo
Region

Okręg

miejscowość

Województwo
Region